Mūsu piedāvātie pakalpojumi:

  • ātrā piegāde
  • vēstuļu piegāde
  • korespondences piegāde
  • mazu/lielu kravu piegāde
  • paku piegāde
  • dokumentu piegāde
  • sūtījumu izsekošana

Pilna informācija par cenu un piegādes laiku ir pieejama sadaļā "Cenu Kalkulators". Lai saņemtu piedāvājumu ar Jūsu atlaides līmeni, Jums ir nepieciešams sazināties ar mums un saņemt Jūsu loginu - paroli mūsējam saitam, kurš ļaus Jums redzēt Ekonomiska varianta cenu un cenu uz steidzamo atiešanu ievērojot atlaidi, kura ir piedāvāta Jums. Kā arī, ja ir nepieciešams saņemt/nosūtīt lielu, smagu, lielgabarītu kravu, tad droši sazināties ar mums, lai mēs varētu piemeklēt Jums izdēvīgāku piegādes variantu.

Mūsu mājas lapā Jūs arī varat uzzināt, kur dotajā brīdī atrodas Jūsu sūtījums. Ja Jums ir radušies jautājumi, zvaniet mums, vai arī izmantojiet opciju "Saziņa".


Mūsu raksturīgākā iezīme ir individuāla pieeja katram klientam, kā arī saudzīga un uzmanīga attieksme pret Jūsu vēstulēm un pakām.

Sūtījums, tajā skaitā krava, pēc jūsu vēlēšanās var tikt arī apdrošināts . Mūsu uzņēmuma menedžeri obligāti ņem vērā visas Jūsu prasības un piedāvā savstarpēji izdevīgus sadarbības nosacījumus. Pieteikumi mūsu mājas lapā tiek pieņemti visu diennakti. Vērsieties pie mums Jums visērtākajā laikā.

Mūsu uzņēmuma darbības laikā mēs esam ieguvuši ne tikai vērtīgu pieredzi pakalpojumu sniegšanā, bet arī lielu skaitu pastāvīgo klientu, kas ir novērtējuši mūsu uzņēmuma darba kvalitāti un, ja nepieciešams nosūtīt vēstuli vai paku, vēršas tieši pie mums. Bet mēs, savukārt, iepriecinām savus pasūtītājus ar atlaidēm, bonusiem un patīkamām dāvanām. Pastāvīgiem klientiem, vadošiem tirdzniecību caur internetu, mēs piedāvājam pakalpojumu apmaksas iespēju caur PAYPAL. Mūsu uzņēmums novērtē katru klientu un tiecas nodrošināt Jums visaugstāko apkalpošanas līmeni.

Mēs esam atvērti sadarbībai. Mums ir svarīgs katrs pasūtījums.

"P-Serviss" SIA - tie ir kurjeru piegādes kvalitatīvi un efektīvi pakalpojumi.
image (8).png